Diecézna projektová súťaž - verejné hlasovanie

uverejnené 1. 12. 2019, 4:14 používateľom Božka Bzdilíková   [ aktualizované 1. 12. 2019, 4:14 ]
Od 1. do 15. decembra môžete hlasovať
za farské a diecézne projekty, ktoré boli predložené v rámci diecéznej projektovej súťaže. Aj naša farnosť sa zapojila do súťaže podaním dvoch projektov.

1. Kniha ako pomocník duchovného rastu (predkladateľ: Mária Škripková, Ľudmila Hrubá, Jana Kováčiková)

Chceme zriadiť knižnicu s náboženskou literatúrou, ktorá by bola umiestnená vo vestibule farského kostola, aby bola k dispozícii čo najširšej verejnosti. Chceme osloviť katolícke vydavateľstva s prosbou o poskytnutie zľavy na vybrané tituly z ich ponuky.Chceme zároveň organizovať besiedky, kde by sme mohli rozobrať témy a biblické príbehy z prečítaných kníh, podľa záujmu farníkov aj mesačne.

2. Hudbou k Bohu
(predkladateľ: CZŠ J. Palárika)

Prostredníctvom hudby ohlasovať radosť Božích detí a pritiahnuť čo najviac ľudí (i tých hľadajúcich) ku Kristovi. V rámci nášho projektu chceme umožniť deťom, ktoré sú zapojené v školskej kapele, využívať svoje dary a talenty pre dobro druhých.Touto službou pomáhať ostatným rásť vo viere a nachádzať radosť v každodennom živote.

Ako hlasovať?
  • Otvorte si stránku  projekty.dcza.sk
  • zvoľte možnosť "dať hlas farskému projektu
  • kliknite na tlačítko "hlasovanie"