Katarínska zábava

uverejnené 15. 12. 2019, 6:07 používateľom Božka Bzdilíková   [ aktualizované 15. 12. 2019, 6:07 ]
Dňa 29.11.2019 sa konal v našej farnosti už 3. ročník Katarínskej zábavy, ktorú organizuje farnosť Raková a CZŠ J. Palárika. Tento rok otvorila Katarínsku zábavu novovzniknutá hudobná skupina nášho pána farára Janka a pedagógov z CZŠ J. Palárika. Predstavili sa nám z ich prvou piesňou a ďalej pokračovali pozvaním aj do prvého tanečného kola. Spestrením programu bola scénka o modernej svätej spovedi, ktorú si nacvičila naša mládež. Ľudia sa tiež veľmi potešili, keď si mohli zaspievať spolu so saxofonistami a harmonikou pri dobrej káve. Zábava pokračovala s DJ-om a všetci sa príjemne zabávali. Okolo polnoci na nás čakala tombola plná zaujímavých cien. Tancovalo sa až do rána. Zábava aj kapely boli úžasné a ďakujeme všetkým tým, ktorí sa na tomto večere podieľali a zorganizovali ho.
Veríme, že budúci rok sa vidíme znova.
(autor článku: Viktória Korchanová)

foto: Veronika Kuffová
všetky fotky nájdete v tomto albume: Katarínska zábava 2019