Kurz Objav Krista

uverejnené 14. 9. 2019, 12:56 používateľom Božka Bzdilíková   [ aktualizované 1. 10. 2019, 9:46 ]
Pozývame vás na Kurz Objav Krista.
Je to príležitosť objaviť kto je Ježiš, prečo je taký dôležitý, čo nám prišiel povedať a čo dôležité urobil. No ešte viac je to príležitosť objaviť jeho samého ako niekoho, kto je tak blízky...

Kurz Objav Krista vytvára priateľský priestor, kam môžu ľudia prísť, aby si vypočuli dobrú zvesť a osobne sa stretli s Ježišom Kristom! Naším zámerom je pomôcť účastníkom vytvoriť si alebo obnoviť osobný vzťah k Ježišovi Kristovi, precítiť lásku Otca a dostať silu Ducha Svätého, aby sme žili ako jeho deti a slúžili ako jeho učeníci v Katolíckej cirkvi. Tiež im chceme pomôcť nájsť vo farnosti spoločenstvo a vytvoriť si vzťahy s inými kresťanmi.

Náš kurz pozostáva zo siedmich stretnutí a duchovnej obnovy.
Každé stretnutie má štyri časti: večera, čas na modlitbu, prednáška a diskusia v skupinkách. Začíname09. októbra a čaká nás sedem stretnutí, vždy v stredu od 18:00 do 20:30 vo fare a duchovná obnova v sobotu 09. novembra. Kurz je otvorený pre všetky vekové kategórie.

Termíny a témy stretnutí

09.10.     Aký je zmysel života
            16.10.     Prečo je Ježiš dôležitý?
            23.10.     Čo nám chce Ježiš povedať?
            30.10.     Prečo potrebujem Spasiteľa?
            06.11.     Prečo je dôležité zmŕtvychvstanie?
            09.11.     Kto je Duch Svätý? Duch Svätý a Ty!   (sobota - duchovná obnova)
            13.11.     Byť učeníkom v Katolíckej cirkvi
            20.11.     Prečo potrebujeme Cirkev?

Prihlásiť sa môžete po sv. omšiach v sákristii kostola do 30. septembra. Tešíme sa na vás. :-)

Video YouTube