Misionárky Služobnice Ducha Svätého na Rakovej

uverejnené 5. 10. 2019, 11:15 používateľom Božka Bzdilíková   [ aktualizované 5. 10. 2019, 11:16 ]
V stredu 2. októbra a vo štvrtok 3. októbra navštívili našu farnosť rehoľné sestry z Misijnej kongregácie služobníc Ducha Svätého - sestra Zuzana, sestra Viera a sestra Lucia. Počas týchto dvoch dní sa stretli so žiakmi našich Základných škôl a pri detskej sv. omši porozprávali aj nám ostatným farníkom o živote v misiách. Videli sme film o sestre Veronike Terézii Rackovej, ktorá prišla o život počas svojej služby v misii. Zároveň nás povzbudili, aby sme nasledovali výzvu sv. otca Františka v tomto Mimoriadnom misijnom mesiaci. Lebo ako pokrstení sme zároveň aj poslaní.

Viac o tejto kongregácii sa dočítate tu: Misijná kongregácia služobníc Ducha Svätého
Všetky fotky nájdete v tomto albume: misionárky na Rakovej